20.05.2014

Використання мобільних технологій в освітньому процесі

Сучасні діти постійно приносять с собою до школи смартфони, планшети. Як їх застосувати в навчальних цілях. Я зібрала декілька цікавих, на мою думку, досвідів і вражень спеціалістів в цьому напрямку. Сподіваюсь ця добірка буде Вам у нагоді.

Які проблеми виникають та які шляхи вирішення розповідає в своєму пості пані Марія. Запрошую ознайомитись з досвідом Використання мобільних технологій (технології BYOD) в освітньому процесіСмартфоны и планшеты в образовании from Maria Zilberman

А пані Світлано поділилася своїми враженнями після вебінару  "Инструменты и технологии для создания мобильного обучения" / "Tools and Techniques for Creating Mobile Learning", який був проведений 21 травня 2014 року The eLearning Guild.
Розглянуті основні складності впровадження мобільного навчання та чому за хвилі бурхливого розвитку галузі електронного навчання, мобільне навчання тільки починає свій шлях?
Читаємо її пост

Гуру мобільних технологій в освіті пан Михайло Кушнір  в своїй презентації кидає
мобільний виклик освіти. Бо мобільні пристрої дозволяють кардинально змінити освітній процес технологічно, методично і навіть ментально.

Комментариев нет:

Отправить комментарий