03.09.2015

Дистанційна освіта (зміни до Положення)

Приємна новина! Згідно змін до Положення про дистанційне навчання (із змінами, внесеними згідно з наказом МОН України № 761 від 14.07.2015) тепер дистанційно зможуть навчатися учні, які за результатами останнього річного оцінювання навчальних досягнень опанували програмовий матеріал відповідного класу на 10, 11 або 12 балів.

Також передбачено можливість дистанційного навчання учнів, які проживають на тимчасово окупованій території України.
Згідно з документом, дистанційне навчання відтепер може організовуватися для учнів, які з будь-яких причин не можуть відвідувати навчальні заняття в загальноосвітніх навчальних закладах.
Серед таких причин є стан здоров’я учня, проживання за межею пішохідної доступності до ЗНЗ, надзвичайні ситуації природного або техногенного характеру, воєнний конфлікт, проживання або перебування за кордоном, на тимчасово окупованій території України або у населених пунктах, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють або здійснюють не в повному обсязі свої повноваження.
Переведення на дистанційну форму навчання здійснюється за письмовою заявою повнолітньої особи або батьків.
Для організації дистанційного навчання школи можуть створювати у своєму складі класи або групи з дистанційною формою навчання за погодженням з органом управління освітою.
Пояснення до Положення в наказі МОН від 15.09.2015 № 1/9-438 "Щодо дистанційної форми навчання у загальноосвітніх навчальних закладах".
Важливо: оплата праці педагогічних працівників, задіяних у відповідному навчально-виховному процесі, здійснюється на загальних засадах.


Дуже цікава та корисна презентація від Elena Kuzmina про організацію дистанційного навчання


Комментариев нет:

Отправить комментарий