25.01.2016

Обласний семінар-практикум «Інтерактивні вправи в середовищі Міксіке»

28.01.2016 о 12.00, відповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, відбудеться обласний (он-лайн) семінар-практикум «Інтерактивні вправи в середовищі Міксіке» для вчителів математики, інформатики та всіх зацікавлених педагогів.

Бажаєте більш детально дізнатися про проект, прошу на сторінку Міксіке

Для створення інтерактивних вправ обов'язково потрібно бути бути зареєстрованим на сайті та мати статус вчителя. Алгоритм реєстрації на сайті Ви можете переглянути за посиланням Реєстрація в проекті.

Запрошую переглянути приклади інтерактивних вправ, які доведуть що навчатися можна з задоволенням, бо вправи дозволяють виконувати завдання необмежену кількість спроб. А граючи, матеріал добре запам'ятовується. 
Приклади,
інформатика вправа Букви - http://bit.ly/1RIbmW6
інформатика вправа Ілюстрації - http://bit.ly/1OIVTkP
математика вправа Букви - http://bit.ly/1niTWT5
математика вправа Ілюстрації - http://bit.ly/20oeYhr
Для створення вправ  необхідно підготувати запитання із відповідями. Отже, вам необхідно обрати або придумати не менше 10-ти запитань з предмету, який ви викладаєте. Для зручності під час семінару прошу заздалегідь заповнити шаблон (автор Носкова М.В.) - http://bit.ly/1niYKYqПосилання на вхід до семінару-практикуму http://bit.ly/1UqI5Nw

Комментариев нет:

Отправить комментарий