25.02.2017

Запрошую до подорожіТелекомунікаційний освітній проект-гра «Подорож в світ інформатики» проводиться в рамках реалізації проекту "Міксіке в Україні" згідно листа МОН № 2/2-14-2040-16 від 05.10.2016 "Про продовження реалізації міжнародного освітнього проекту «Міксіке в Україні»"

Категорія учасників - учні 5 класів, які почали вивчати інформатику з 2 класу. Команда складається з 6 учасників (3 дівчини та 3 хлопця) + керівник.
Територія проведення учасники проекту Міксіке з будь-яких областей неньки України.
Реєстрація за посиланням bit.ly/2msHLDJ
Короткий опис
Проект-гра проводиться в 2 етапи:
1 етап - відбіркові тури,
Завдання кожного туру розділені за темами і рівнем складності. Учасники туру вирішують завдання і отримують бали за правильні відповіді.
Підсумковий результат кожного туру формується на основі всіх отриманих командою балів.
Після проведення відбіркових турів для кожної команди обчислюється максимальний бал, зароблений нею за кожен з турів. Команди, які набрали найбільшу кількість балів за відбіркові тури, отримають право на участь у фінальному турі онлайн-ігри.
2 етап – фінал (презентація команди, виконання творчого завдання, його захист, відповіді на інтерактивні вправи).
Кращі 3-5 команд будуть захищати власні проекти в режимі відеоконференції. Підведення підсумків.

Всі учасники отримають електронний сертифікат учасника проекту. ПЕРЕМОЖЦІ отримають диплом!

Очікувані результати
Розвиток мотивації до осягнення нового, бажання відкривати для себе невідомі сторінки науки інформатика. В ході роботи над проектом учні здобудуть навички формування власної думки та прийняття рішень, комунікації, взаємодії.

Комментариев нет:

Отправить комментарий