18.06.2018

Вебінар на платформі "На урок"Друзі, 20.06.2018 на платформі "На урок" я провела вебінар "Методологія та цифрові інструменти для планування командної роботи в старшій школі"   Щоб переглянути матеріали та запис потрібно зареєструватися.


Світ, в якому ми живемо, змінюється безперервно і дуже швидко, нові технології з'являються, стрімко злітають на пік популярності, а потім зникають не тільки у високотехнологічних сферах бізнесу, але, навіть, в побуті. Серед навичок, які озвучені на Всесвітньому економічному форумі в Давосі в п’ятірці є People management та Coordination with others. Вміння планувати командну роботу та створювати спільний продукт є основними для сучасного бізнесу, а наша задача закласти той фундамент, на якому випускник буде будувати своє життя. У той же час, система освіти в старшій школі залишається консервативною, помилковий страх багатьох вчителів передачі учням повноважень управління власною пізнавальною діяльністю і використання розумно можливих джерел контенту призводить до реальної втрати вчительського авторитету.

На вебінарі ми розглянемо деякі методології та цифрові інструменти для планування командної роботи та створення спільного продукту. Важливо для майбутнього освіти напрацювати навички нового типу.

План вебінару:

1. Методологія Agile в освіті.
2. EduScrum в профільній школі.
3. Інструменти для спільної роботи.


Комментариев нет:

Отправить комментарий